Všechny reference

ghjghjfjfj
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "4792"
Pokud chcete mít skvělou svatební párty, obraťte se na DJ Aliho! Narazili jsme na něj na svatbě Oweisových a hned jsme věděli, že ho na té naší chceme taky :D. Komunikace byla milá a profesionální, námi vybraný playlist doplnil "svými" písničkami i songy na přání, takže bylo až do rána na co tančit. Děkujeme a vřele doporučujeme :)
Když jsme plánovali svatbu, tak DJ Ali byl pro nás jasná volba! :) Zažili jsme ho už na několika svatbách, takže jsme věděli, co můžeme čekat. Domluva byla rychlá a naprosto bez problémů, ve stejném duchu se pak nesla i celá svatební party. DJ hrál jak námi vybrané písničky, tak písničky na přání a vytvořil super atmosféru, díky které měl plný parket až do konce :) Tímto ještě jednou děkujeme!
Naprosto skvělý DJ, který v ničem nezklamal a domluva byla naprosto parádní -rychla, jasná a bezproblémová. Na svatbě hrál nejen naše písničky, ale i pár svých hitovek, které perfektně zapadly do našeho stylu. Dokázal roztančit celou svatbu a všichni si jej chválili. Lepší volbu jsme nemohli udělat a ještě jednou děkujeme!

Určitě všem doporučuji!
Dj Ali je skvělý ve své práci! Vše jak jsme se domluvili, písničky podle našeho výběru i podle aktuální nálady. Ozvučení, hélium, vše dokonalé a můžeme jen doporučit dále! :)
25.7. 2020 - Nám hrál DJ Ali na naší svatbě, super domluva, nazvučeni při obřadu všechno proběhlo na jedničku i co se týče změn na poslední chvíli, tak vyšel vstříc. Zahrál cokoliv na přání :-) Všichni se bavili, tančili a co se týče moderování zvládl vždy na jedničku když byla potřeba.
Dala sem na doporučení mého bratrance Dj GeGiho a mohu jen doporučit dál. Děkujeme ještě jednou :-)
DJ Ali hrál a zajišťoval ozvučení na našem vánočním setkání zaměstnanců (celkem asi 250 lidí). Písničky na přání mu nedělaly problém, komunikace ohledně přípravy apod. byla na jedničku. Všichni si večer moc užili a nikdo si na hudbu nestěžoval, jak bývá při takovém množství lidí většinou zvykem. Takže moc děkujeme a určitě doporučujeme.
DJ Ali nam hral na svatbe v srpnu 2019. Meli jsme asi 100 hostu a svatba se konala venku v prirode. Ozvucil nam i obrad. Jakekoliv prani splnil, komunikace byla rychla, jasna a byli jsme nad miru spokojeni, jelikoz byli spokojeni i nasi hoste. Pisne na prani plnil trpelive at jiz od deti ci duchodcu
Zdravím všechny. Jirka byl naším hudebním průvodcem celou noc až do rána a bylo to naprosto boží.Vite jak to je, kamarádka doporučila kamaráda a plán byl na světě.Bez problémů cokoliv ba naopak byl ještě nápomocnej nám těm méně zdatným s elektronikou.Takže, Jirko ještě jednou moc děkujeme a snad brzy nashle na dalších oslavách.
Jirka nám hrál na svatbě, byla s ním velmi dobrá domluva, neměl problém zahrát cokoliv, a to bylo super. Vyšel nám vstříc i při nazvučení obřadu.
Všichni byli spokojeni včetně nás. Jirku můžeme jen doporučit.
Přesně, jak už psali ostatní, na svatbu jsme lepšího DJ vybrat nemohli, ale to nám bylo jasné už po první schůzce, díky jeho pozitivnímu a přátelském přístupu.
Dali jsme na doporučení a udělali jsme dobře. Domluva byla rychlá a jasná a všechno probíhalo hladce.
Hlavně Jirka dokázal celou dobu bavit lidi a tak to má být. Písničky na přání mu nedělaly žádný problém a zahrál všechno od metalu až po Vondráčkovou
DJ Ali nam hral na svatbe a musim rict, ze lip jsme si vybrat nemohli. Byl vemli komunikativni, poustel vse, co si svatebcane prali, vse mel pripravene na 1. Meli jsme id nej i plizivou mlhu a barevna svetla neskutecne. Jirku velmi doporucuji!!! Az budeme delat nejakou akci a budeme chctir hudbu a moderatora, bereme opet DJ Ali!!! Jirko, moc ri dekujeme za uzasnou cast vecera!!! ;-)
Z výběru DJ jsme měli strach, aby bylo vše podle našich představ. Musíme říct, že Jirka byla ta nejlepší volba, kterou jsme mohli zvolit. My sami ho měli přes doporučení a jsme za něj rádi a budeme doporučovat dále. Cokoliv jsme si přáli zahrál bez problémů, není co vytknout. Opravdu ještě jednou moc děkujeme za super svatební party, která díky tobě byla parádní a z placu se horko těžko odcházelo jen pro pití... :) Děkujeme Jirko
Vůbec jsme netušili, že na naší svatbě bude DJ s takovým vybavením
a s tak dobrým výběrem hudby. Jedno setkání a jeden telefonát těsně
před svatbou a vše bylo zařízeno. Na obřadu všechno na vteřinu
načasované. Dokud někdo stál na nohou tak se hrálo. Prostě není
co vytknout :) ...děkujeme ! O+K ;)
Až budete vybírat DJe na jakoukoliv akci tak Jirku můžu vřele doporučit... neměla jsem jedinou výtku. Sám za sebe mluvil parket který byl pořád plný díky perfektní domluvě před akcí a připravenosti hudby do každého detailu. Moc příjemně mě překvapilo zařazení dětských písní na začátku programu, to bylo velmi milé a děti byly šťastné. Poté se vystřídaly všechny žánry a lidé tančili a byli moc spokojeni...myslím si že nejlepší vizitkou je to , že mě lidé prosili o kontakt pro objednání na svou akci. Děkuji velice, že díky tobě na svou oslavu nikdy nezapomenu.
Navzdory deštivému počasí jsme prožili naprosto úžasný svatební den a podle reakcí našeho okolí si naši svatebčané užili celý den úplně stejně jako my. Odpolední, večerní a noční až ranní skvělou atmosféru má z veliké části na svědomí náš úžasný DJ Jirka, kterému bysme touto cestou chtěli moc poděkovat! Je jasné, že hudba hodně ovlivní náladu hostů a celkovou zábavu. Svatební publikum většinou bývá o to nevděčnější, protože se skládá z různých věkových kategorií...A my jsme situaci ještě maličko ztížili i tím, že mezi kamarády máme jak fanoušky české popové scény a diskotékové taneční klasiky, tak metalisty a vyznavače "tvrdšího hudebního stylu". Je to skoro až nemožné, ale bavili se opravdu všichni a končilo se k páté hodině ráno. Pozitivní ohlasy sbíráme ještě pár týdnů po svatbě - zatancovali si úplně všichni, i ti, co běžně netančí :) Pokud svatební den chcete zakončit skvělou party, na kterou budou všichni zúčastnění vzpomínat, tak neváhejte! :) Pokud se Vám podaři si Jirku zajistit, o zábavu už si starosti dělat nemusíte!
Děkujeme Jirkovi za fantastickou hudební atmosféru a skvělou zábavu :) Vyhověl písničkám na přání a úspěšně svým hudebním vkusem udržoval plný taneční parket :) Velice doporučujeme pro Vaši svatbu!
Za povedenou svatební oslavu značně vděčíme také DJovi. Od všech hostů jsme měli na hudbu jen pozitivní a velmi pochvalné reakce a to je v tomto oboru dost výjimečné.
Jirka byl profesionální. vyborně nachystaný, naprosto bezproblémově všechno zařídil sám...

Děkujeme a doporučujeme dál
Jirka byl na svatbě úplně super, skvělá domluva ještě před svatbou, profík během svatební zábavy, program, hudba, vše úplně super. Jirkovi moc děkujeme a ostatním jen doporučujeme!
Jirka byl pro náš svatební den jasnou volbou, a to nejen pro jeho dlouholeté zkušenosti. Je to sympaťák a profík na svém místě! Nerozhodí ho ani když ho starší generace okřikne, ať vypne ten kravál, protože si chtějí "zabékat" :) Výběr hudby a vystupování na jedničku, což dokazuje i fakt, že jsme na něj od spousty hostů dostali kladné hodnocení – např. se slovy: "toho chci na své svatbě taky!". O zábavu bylo postaráno také díky heliu, které nám zařídil předem. Jirko, ještě jednou MOC DĚKUJEME za vše.
Moc děkujeme Jirkovi za příjemnou a profesionání spolupráci na svatbě, výběr hudby a sympatické vystupování si pochvalovaly všechny generace. Třešničkou na dortu bylo karaoke, u kterého se všichni skvěle bavili.
Spolupráce s Jirkou byla perfektní.Naše svatba proběhla naprosto skvěle a velké díky patří právě jemu.Profesionální přístup,výborná komunikace,vše zajistil dokonale a pro nás absolutně bez starostí:).
Skvělý DJ, který díky svému profesionálnímu přístupu dokázal na naší svatbě vykouzlit perfektní atmosféru, na kterou budou ještě všichni dlouho vzpomínat.
13.11.2022 20:31:19
jiriplhal
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one