Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "9058"
Pokud chcete mít skvělou svatební párty, obraťte se na DJ Aliho! Narazili jsme na něj na svatbě Oweisových a hned jsme věděli, že ho na té naší chceme taky :D. Komunikace byla milá a profesionální, námi vybraný playlist doplnil "svými" písničkami i songy na přání, takže bylo až do rána na co tančit. Děkujeme a vřele doporučujeme :)
Když jsme plánovali svatbu, tak DJ Ali byl pro nás jasná volba! :) Zažili jsme ho už na několika svatbách, takže jsme věděli, co můžeme čekat. Domluva byla rychlá a naprosto bez problémů, ve stejném duchu se pak nesla i celá svatební party. DJ hrál jak námi vybrané písničky, tak písničky na přání a vytvořil super atmosféru, díky které měl plný parket až do konce :) Tímto ještě jednou děkujeme!
Naprosto skvělý DJ, který v ničem nezklamal a domluva byla naprosto parádní -rychla, jasná a bezproblémová. Na svatbě hrál nejen naše písničky, ale i pár svých hitovek, které perfektně zapadly do našeho stylu. Dokázal roztančit celou svatbu a všichni si jej chválili. Lepší volbu jsme nemohli udělat a ještě jednou děkujeme!

Určitě všem doporučuji!
Dj Ali je skvělý ve své práci! Vše jak jsme se domluvili, písničky podle našeho výběru i podle aktuální nálady. Ozvučení, hélium, vše dokonalé a můžeme jen doporučit dále! :)
25.7. 2020 - Nám hrál DJ Ali na naší svatbě, super domluva, nazvučeni při obřadu všechno proběhlo na jedničku i co se týče změn na poslední chvíli, tak vyšel vstříc. Zahrál cokoliv na přání :-) Všichni se bavili, tančili a co se týče moderování zvládl vždy na jedničku když byla potřeba.
Dala sem na doporučení mého bratrance Dj GeGiho a mohu jen doporučit dál. Děkujeme ještě jednou :-)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one