Rubriky

lemonwide.jpg
Toto je ukázkový text. Kliknutím na něj nebo na editační ikonku v jeho pravém horním rohu ho můžete přepsat – na vlastní uvítání, stručný popis stránek nebo představení své firmy. Logo Webgarden v levém horním rohu vyvolá přístup k nápovědě, technické podpoře a dalším užitečným funkcím.
2led.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "8059"
DJ Ali nam hral na svatbe v srpnu 2019. Meli jsme asi 100 hostu a svatba se konala venku v prirode. Ozvucil nam i obrad. Jakekoliv prani splnil, komunikace byla rychla, jasna a byli jsme nad miru spokojeni, jelikoz byli spokojeni i nasi hoste. Pisne na prani plnil trpelive at jiz od deti ci duchodcu
Zdravím všechny. Jirka byl naším hudebním průvodcem celou noc až do rána a bylo to naprosto boží.Vite jak to je, kamarádka doporučila kamaráda a plán byl na světě.Bez problémů cokoliv ba naopak byl ještě nápomocnej nám těm méně zdatným s elektronikou.Takže, Jirko ještě jednou moc děkujeme a snad brzy nashle na dalších oslavách.
Jirka nám hrál na svatbě, byla s ním velmi dobrá domluva, neměl problém zahrát cokoliv, a to bylo super. Vyšel nám vstříc i při nazvučení obřadu.
Všichni byli spokojeni včetně nás. Jirku můžeme jen doporučit.
Přesně, jak už psali ostatní, na svatbu jsme lepšího DJ vybrat nemohli, ale to nám bylo jasné už po první schůzce, díky jeho pozitivnímu a přátelském přístupu.
Dali jsme na doporučení a udělali jsme dobře. Domluva byla rychlá a jasná a všechno probíhalo hladce.
Hlavně Jirka dokázal celou dobu bavit lidi a tak to má být. Písničky na přání mu nedělaly žádný problém a zahrál všechno od metalu až po Vondráčkovou
DJ Ali nam hral na svatbe a musim rict, ze lip jsme si vybrat nemohli. Byl vemli komunikativni, poustel vse, co si svatebcane prali, vse mel pripravene na 1. Meli jsme id nej i plizivou mlhu a barevna svetla neskutecne. Jirku velmi doporucuji!!! Az budeme delat nejakou akci a budeme chctir hudbu a moderatora, bereme opet DJ Ali!!! Jirko, moc ri dekujeme za uzasnou cast vecera!!! ;-)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one