Rubriky

lemonwide.jpg
Toto je ukázkový text. Kliknutím na něj nebo na editační ikonku v jeho pravém horním rohu ho můžete přepsat – na vlastní uvítání, stručný popis stránek nebo představení své firmy. Logo Webgarden v levém horním rohu vyvolá přístup k nápovědě, technické podpoře a dalším užitečným funkcím.
2led.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6467"
Naprosto skvělý DJ, který v ničem nezklamal a domluva byla naprosto parádní -rychla, jasná a bezproblémová. Na svatbě hrál nejen naše písničky, ale i pár svých hitovek, které perfektně zapadly do našeho stylu. Dokázal roztančit celou svatbu a všichni si jej chválili. Lepší volbu jsme nemohli udělat a ještě jednou děkujeme!

Určitě všem doporučuji!
Dj Ali je skvělý ve své práci! Vše jak jsme se domluvili, písničky podle našeho výběru i podle aktuální nálady. Ozvučení, hélium, vše dokonalé a můžeme jen doporučit dále! :)
25.7. 2020 - Nám hrál DJ Ali na naší svatbě, super domluva, nazvučeni při obřadu všechno proběhlo na jedničku i co se týče změn na poslední chvíli, tak vyšel vstříc. Zahrál cokoliv na přání :-) Všichni se bavili, tančili a co se týče moderování zvládl vždy na jedničku když byla potřeba.
Dala sem na doporučení mého bratrance Dj GeGiho a mohu jen doporučit dál. Děkujeme ještě jednou :-)
DJ Ali hrál a zajišťoval ozvučení na našem vánočním setkání zaměstnanců (celkem asi 250 lidí). Písničky na přání mu nedělaly problém, komunikace ohledně přípravy apod. byla na jedničku. Všichni si večer moc užili a nikdo si na hudbu nestěžoval, jak bývá při takovém množství lidí většinou zvykem. Takže moc děkujeme a určitě doporučujeme.
DJ Ali nam hral na svatbe v srpnu 2019. Meli jsme asi 100 hostu a svatba se konala venku v prirode. Ozvucil nam i obrad. Jakekoliv prani splnil, komunikace byla rychla, jasna a byli jsme nad miru spokojeni, jelikoz byli spokojeni i nasi hoste. Pisne na prani plnil trpelive at jiz od deti ci duchodcu
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one